top of page

O mně

Na sociálních sítích si říkám Michal Saviory, je mi 24 let a jsem podnikatel dokumentující svou podnikatelskou cestu na internetu. Snažím se tak inspirovat ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat něco, co je opravdu naplňuje a baví.

Aktuálně působím především jako CEO ve společnosti Saviory Bricks. Zabýváme se prodejem jednotlivých LEGO® dílků a figurek do celého světa. Prioritně prodáváme použité LEGO®, kterému díky našemu úsilí dáváme druhou šanci. Šetříme tak přírodu a dokážeme nabídnout i nesehnatelné součástky.
Naše cílová skupina je opravdu různorodá - od rodičů s dětmi přes nadšence a sběratele až po firmy a profesionální stavitelele.

Od začátku roku 2021 vydávám každý den na TikTok, Instagram a YouTube přibližně minutu dlouhý VLOG (video z mého dne). V tomto formátu videí ukazuji fanouškům, jaké to je být 100% podnikatelem - od těch pozitivních až po ty negativní záležitosti.

Vybudoval jsem několik podpůrných projektů pro rozvoj svého podnikání a značky Michal Saviory.

Drtivou většinu najdeš v odkazech níže...
Zároveň se neustále snažím rozvíjet své investiční portfolio, ve kterém se nachází slušná škála různých aktiv.

Tento blog jsem založil z toho důvodu, abych mohl lépe oslovit své fanoušky na internetu. Některé mé myšlenky, nápady a zkušenosti se lépe formulují v psané podobě, proto je blog ta správná volba!

Zároveň zde najdete i veškerý další obsah, který na internet pravidelně publikuji.

bottom of page