top of page
  • Obrázek autoraDizzie

Nepotvrzené zprávy o vydání možných LEGO® Star Wars setů a figurek

Aktualizováno: 16. 8. 2023

Dnes bych se rád podíval na LEGO® sérii Star Wars, konkrétně na pár leaků, tedy oficiálně nepotvrzených zpráv.

Tento rok to bude 20 let od prvního animovaného seriálu Clone Wars a kolují informace, že se na toto výročí LEGO® zaměří v průběhu léta.


Údajně můžeme očekávat minimálně 2 nové LEGO® figurky, konkrétně Commander Wolff Phase II a Commander Fox Phase II.

Tato informace se odvíjí od toho, že studio, které vydalo Star Wars Skywalker Saga, přidá do své nové hry další postavičky z Clone Wars.

Představené postavy v nové LEGO® hře - Zdroj: Twitter - LEGO® Star Wars: Castaways

Něco takového se stalo už jednou, kdy studio naschvál přidalo Commandera Cody do hry a následně se objevil v setech AT-TE Walker.


Rád bych k těmto informacím přidal vlastní komentář:


LEGO® bude muset udělat něco víc než aktuální 501 Battle Pack, protože Clone Wars byl kasovním trhákem a takové věci chce snad každá firma udržet v chodu co nejdéle. Osobně očekávám nové Battle packy a nový LAAT. Prioritně se dle mého budou soustředit hlavně na Clone Wars a možná i na první fázi klonů.

U setů Bad Batch bych asi už nečekal nic velkého. Připadá mi, že sledovanost první sezóny je o hodně vyšší, než u druhé. A nedokážu si ani představit, co by se mohlo v setech vyskytnout. Vydání výše zmíněných figurek možná ovlivní několik setů. LEGO® nejspíš k těmto postavám neudělá samotné figurky, ale jen jejich troopery. Což znamená, že jestli budou identické jako bývalé Wolffpack a Military police (červení), tak dojde k poklesu ceny. Jestli vyjdou pouze samotné postavičky commanderu, tak jejich legiony nejspíš vzrostou v ceně. Jestliže vyjde Wolff nebo Fox, ovlivní to třeba tyto figurky a sety:

LEGO® 75046, které může rapidně změnit cenu - Zdroj: bricklink.com
LEGO® 75045, které může rapidně změnit cenu

POZOR: Jedná se o analýzu z předešlých situací a podobných scenárii. Neberte to, jako oficiální info.

0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page